top of page

EVENTS

August 19, 2017

Ukraine's Independance Day Soccer Tournament 2017

Add some more info about this item...

Time: 9am

Location: Centennial Park, 256 Centennial Park Rd, Etobicoke, ON M9C 5N3 

April 29, 2017

7th Annual Olympiakos Soccer Tournament

Heart & Stroke Soccer Tournament

​Time & Date: April 29 - April 30, 2017, Kickoff 9am

Location: L'Amoreaux Complex, 100 Silver Springs Blvd., Toronto, ON M1V 1S4

May 28, 2016

20th Great Lakes Cup

Add some more info about this item...

Незабаром Торонто прийме футбольне свято, котре носить назву “Кубок Великих Озер” і цього року святкує своє 20-річчя. Турнір щороку проводиться в одному з американських чи канадійських міст, розташованих на узбережжі Великих Озер.
Цей турнір є об’єднувальним заходом між українськими діаспорами двох держав. Крім того, українці показують іншим етнічним групам, як можна мирно співіснувати у цих іммігрантських країнах, пропагують здоровий спосіб життя, ідеї олімпійського руху і розвивають одну з гуманітарних сфер діяльності спільноти.

Футбольні матчі Кубку Великих Озер відбудуться 28 та 29 травня на футбольних полях Fleetwood Park та Garnetwood Park. Ці зони відпочинку знаходяться практично на кордоні Торонто і Місісаґи, а саме – це на перетині вулиць Mill road and Burnhamthorpe road.

Змагання проходитимуть у двох вікових категоріях: молодіжні склади та ветерани (спортсмени старші 35 років). Цього року грають такі молодіжні команди: “Atomic Selects” (Торонто), “Діаспора” (Торонто), “Україна” (Баффало), “Говерла” (Детройт), “Ukraine United” (Торонто), “KSH United” (Торонто), “Connection” (Чикаго), “Гуцули” (Торонто). У ветеранських змаганнях грають: “Січ-Діаспора” (Торонто), “Connection-Ukraine” (Чикаго), “KSH United” (Торонто), “Говерла” (Детройт).

Обслуговувати турнір залучені одні з найкращих місцевих арбітрів регіонального і провінційного рівня. Ігор Бокій, як суддя Національної категорії України, теж прислужиться добрій справі зі свистком на полі.

На урочисту церемонію відкриття змагань, самі футбольні матчі та нагородження запрошені Надзвичайний і Повноважний посол України в Канаді п. Андрій Шевченко, Т.в.о. Генерального Консула України в Торонто пані Людмила Давидович, Президент Конґресу Українців Канади Павло Грод, Президент Торонтонського відділу Конґресу Українців Канади Тарас Багрій, а також депутати Федерального і Провінційного парламентів Борис Вжесневський та Іван Бейкер.

Хочу зауважити, що змагання взагалі не мають спонсорів, тому що спонсор в першу чергу хоче бачити зиск з того, у що він вкладає гроші. Проведення змагань стало можливим завдяки допомозі меценатів і добродійників. Голова Організаційного комітету змагань Ігор Бокій з великою повагою перелічує компанії і бізнесменів, що допомагають проведенню турніру: “Toronto Appliance Service” (власник п. Крис Чупіль), “Sokil Trucking” (власник п. Андрій Ярошенко), “Atomic Selects” (власник п. Ігор Прокіпчук), “S & A Granma’s Food inc.” (власник п. Андрій Тесленко) та “Comfort mobile medical supplies” (власник п. Володимир Коваль).

В перший день змагань по завершенню футбольних баталій буде проведено загальний перегляд фіналу Ліги чемпіонів Європи в одному зі спортивних барів неподалік.
В цей же час відбудеться званий обід для всіх учасників змагань, гостей і добровольців. А ввечері всі зможуть отримати задоволення під час української забави за участю гурту “Золота Ліра” (художній керівник і соліст Тарас Пуняк).

Організатори з великим задоволенням запрошують поціновувачів спорту номер один у світі стати палкими уболівальниками впродовж цих останніх вихідних травня і віддати своє серце і шану будь-якій американській чи канадській діаспорній команді.

Тим більше, що вхід буде вільний, всіх чекатимуть страви української кухні. Лише слід сподіватися на добру погоду. А щодо сувенірів – кожний учасник змагань отримає пам’ятну футболку. Якщо хтось і собі схоче придбати такий подарунок, це дасть організаторам можливість поповнити бюджет змагань.

April 23, 2016

6th Annual Olympiakos Soccer Tournament

Heart & Stroke Soccer Tournament

Time & Date: April 23 - April 24, 2016

Location: L'Amoreaux Complex, 100 Silver Springs Blvd., Toronto, ON M1V 1S4

August 20, 2016

Ukraine's Independance Day Soccer Tournament 2016

Time: 9am

Location: Centennial Park, 256 Centennial Park Rd, Etobicoke, ON M9C 5N3 

Please reload

bottom of page